Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 Gminny konkurs recytatorski Z poetycką wizytą w malinowym chruśniaku

      I miejsce: Czakon Kinga                opiekun mgr Marta Poślednik

      III miejsce Gemki Paulina              opiekun mgr Edyta Sobczyk-Wiśniewska

     

      XII Przegląd  Jasełek i Obrzędów Kolędniczych II miejsce

      wyróżnienie indywidualne  dla Daniela Farbotki za rolę Heroda    opiekun mgr Marta Poślednik

                                                                                                               opiekun mgr Jolanta Mżyk

XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski  Słońce, słońce – i  - życie;

Laureatka Weronika Górniak      opiekun mgr Marta Poślednik

 

II etap międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego zorganizowanego przez LO im S. Żeromskiego w Bielsku Białej

Daniszewski Bartosz                    opiekun mgr Katarzyna Czupryniak

 

Konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych zorganizowanym przez Gimnazjum KTK w Bielsku-Białej

Wiktoria Białoń - 4 miejsce                      opiekun mgr Katarzyna Czupryniak

Bartosz Daniszewski - 5 miejsce

Adam Kropka - 6 miejsce

 

II etap konkursu przedmiotowego z matematyki

Wiktoria Białoń                  opiekun mgr Stanisław Biedroński

 

Finalista konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej

Wiktoria Białoń                  opiekun mgr Stanisław Biedroński

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur

Wyróżnienie Maciej Malchar       opiekun mgr Iwona Szcząchor

Wyróżnienie Czylok Arkadiusz   opiekun mgr Stanisław Biedroński

 

Powiatowy konkurs matematyczny organizowanego przez LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzica

II miejsce Wiktoria Białoń                       opiekun mgr Stanisław Biedroński

 

Powiatowy konkurs wiedzy geograficznej organizowanego przez LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach

II miejsce Michał Karosek                       opiekun mgr Joanna Budny

 

Powiatowy konkurs z WOSU organizowanego przez LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzica

II miejsce Sławomir Gawlas.       opiekun mgr Jolanta Mżyk

 

Koszykówka dziewcząt

I miejsce  w mistrzostwach gminy          opiekun mgr Arkadiusz Sojka

III miejsce półfinał powiatu.

Grelowska Gabriela, Gawłowska Oliwia, Wawrzeczko Angelika, Białoń Wiktoria, Kieczka Izabela, Michniok Sandra, Bartecka Aleksandra, Klaudia Ryczko, Sałaciak Justyna, Waleczek Klaudia, Świerkot Dominika, Julita Załoga, Nowak Julia, Kuś Magda

 

Piłka ręczna

II miejsce powiat  opiekun mgr Mirosław Chmielewski

Sałaciak Justyna, Ryczko Klaudia, Kieczk Izabela, Osińczuk Dominika, Jękal Klaudia, Nowak Julia, Jakubiec Wiktoria, Wątroba Klaudia, Gawlas Klaudia, Górniak Weronika, Pisarek Katarzyna, Bartecka Aleksandra, Michniok Sandra, Stusek Gabriela.

 

Powiatowy konkurs plastyczny : „Człowiek a środowisko”

I miejsce -  Sylwia Szendzielarz

 

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Komendę Miejską Straży Pożarnej w Bielsku-Białej pt.:" Nie dla czadu czujnik tlenku w każdym domu"

I miejsce Judyta Pietrzyk             opiekun Barbara Szimke

 

Powiatowy konkurs EDB

II miejsce Kinga Czakon.              opiekun Dagmara Ewertowska.

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom

        Krzysztof Szczypka                       opiekun Stanisław Biedroński                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    


                                                                                                         

 

       Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

Gminny konkurs recytatorski „Poezja Juliana Tuwima”

II miejsce Gemki Paulina

III miejsce Czakon Kinga

Wyróżnienie Górniak Weronika

Gminny konkurs recytatorski „Wiosno, ach to ty…"

I miejsce Górniak Weronika

Wyróżnienia: Czakon Kinga, Gemki Paulina

Półfinał V Śląskich Debat Oxfordskich

Chlipała Paweł, Więcaszek Albert, Jasiński Kacper, Janota Wojciech

Najlepszy mówca V Śląskich Debat Oxfordskich

Chlipała Paweł  

Konkurs WOS-u organizowany przez LO w Czechowicach Dziedzicach

I miejsce Wawrzeczko Magdalena

II miejsce Chlipała Paweł

III miejsce Kozubek Kinga  

Finaliści konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej

Więcaszek Albert, Orawski Dawid

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

Więcaszek Albert  

Konkurs matematyczny organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. M.C Skłodowskiej w Czechowicach Dziedzicach

II miejsce Więcaszek Albert  

II etap konkursu języka angielskiego organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Bielsku –Białej

Chlipała Paweł, Kaliwoda Katarzyna  

II etap konkursu języka angielskiego organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Bielsku –Białej

Kaliwoda Katarzyna, Borowski Michał

 Sport

Piłka ręczna dziewcząt I miejsce Mistrzostwach Gminy. Awans do powiatów.

Biegi przełajowe I miejsce Mistrzostwach Gminy. Awans do powiatów.

 Mistrzostwo Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.

 II miejsce Mistrzostwo Rejonu w piłce nożnej dziewcząt.

 I miejsce w I etapie turnieju piłki nożnej „Orlik” o Puchar Premiera Donalda Tuska

 Półfinały województwa w turnieju piłki nożnej „Orlik” o Puchar Premiera Donalda Tuska

 I miejsce w I etapie oraz półfinał województwa w turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup 2014 – dziewczyny

 Tenis stołowy - II miejsce gmina, awans do finałów powiatowych

 Koszykówka dziewcząt - I miejsce gmina, 3 miejsce – półfinał powiatu

Finaliści XVII Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 

Albert Więcaszek, Paweł Chlipała, Kinga Czakon

 Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

III miejsce Monika Komędera i Katarzyna Kaliwoda

                                                                     opracowała mgr Iwona Szcząchor  


 

Absolwenci szkoły w Rudzicy

 
W ciągu ponad 50 lat istnienia szkoły jej mury opuściło około 2100 absolwentów. Zatrudnionych było 170 nauczycieli i pracowników administracyjno-technicznych.

 Wielu absolwentów szkoły to zdobywcy laurów w wielu konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Wielu z nich nadal mieszka w Rudzicy.Niektórzy utrzymują ze szkołą stały kontakt, między innymi wspierając ją poprzez działania Rady Rodziców.

Jednym z absolwentów, który nie zapomina o swojej szkole jest poeta Juliusz Wątroba. Chętnie i ofiarnie współpracuje ze szkołą -jest twórcą słów hymnu szkoły do muzyki J.Borowskiego, uczestniczy w konkursach i wieczorach poetyckich na terenie szkoły oraz współuczestniczy w obchodach 50-lecia szkoły przy tworzeniu folderu o szkole .

Innym z absolwentów jest artysta malarz Florian Kohut, którego galeria "Pod strachem polnym" jest znana szeroko w kraju i poza jego granicami.


Rok szkolny 2012/2013


Gminny konkurs recytatorski „Nic dwa razy się nie zdarza..”- poezja Wisławy Szymborskiej
I miejsce: Szcząchor Aleksandra
III miejsce Czakon Kinga
Wyróżnienie: Komędera Monika

XV Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Słońce , słońce życie…”(2013)
II miejsce Aleksandra Szcząchor

Eliminacje powiatowe Konkursu Recytatorskiego „Słońce , słońce życie…”(2013)
III miejsce Aleksandra Szcząchor

II etap międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego zorganizowanego przez LO im S Żeromskiego w Bielsku Białej.
Boryś Konrad

II etap Konkursu Języka angielskiego organizowanego przez LO im. KEN w Bielsku-Białej
Koziar Piotr
Koziar Joanna
Kajzer Aleksandra
Boryś Konrad

Finaliści konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej:
Czudek Gabriela
Kępka Paweł

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Więcaszek Albert

II miejsce w powiatowym konkursie „Drogi Polski do niepodległości”
Kajzer Aleksandra
Kaliński Adam
Szczyrbowski Dawid

Powiatowy konkurs z historii organizowany przez LO im. M. C. Skłodowskiej w Czechowicach DZ.
II miejsce Szczyrbowski Dawid

Laureat konkursu przedmiotowego z WOS-u
Szczyrbowski Dawid

Powiatowy konkurs z WOS-u organizowany przez LO im. M. C. Skłodowskiej w Czechowicach DZ.
I miejsce Szczyrbowski Dawid
II miejsce Kaliński Adam
III miejsce Koziar Piotr

Finalista konkursu przedmiotowego z biologii
Szkorupa Justyna


Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Koziar Piotr

Polsko –Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO.
Wyróżnienie Koziar Piotr

III miejsce w Gminnym Konkursie Talentów
Adam Gawlas

Piłka ręczna dziewcząt
I miejsce Mistrzostwach Gminy.

Tenis stołowy chłopcy
II miejsce w Mistrzostwach Gminy
Awans do powiatów.

Tenis stołowy dziewczyn:
II miejsce Mistrzostwach Gminy
Awans do powiatów.

Biegi przełajowe- dziewczyny
I miejsce Mistrzostwach Gminy
Awans do powiatów.
III etap konkursu piłki nożnej dziewcząt Coca Cola Cup 2013
II etap konkursu piłki nożnej chłopcy Coca Cola Cup 2013

Laureatka Nagrody Indywidualnej za Najciekawszą Kreację Aktorską w ramach Laboratorium Młodego Aktora 2012 w Wodzisławiu Śląskim.
Aleksandra Szczachor

II miejsce w 40 Wadowickich Spotkaniach Teatralnych 2013
Aleksandra Szcząchor

 


Rok szkolny 2011/2012

Gminny konkurs recytatorski „Jesienne pejzaże i …przemijanie”
I miejsce: Szcząchor Aleksandra

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Tomiczek Aneta

Powiatowy konkurs recytatorski „Słońce, słońce, życie..”
I miejsce Aleksandra Szcząchor

Rejonowy konkurs recytatorski „Słońce, słońce, życie..”
II miejsce Aleksandra Szcząchor

Gminny konkurs recytatorski „Wiosna, wiosna ach to ty.”
I miejsce Aleksandra Szcząchor
III miejsce Roksana Gawlas

LAUR Dyrektora Zespołu szkół im. J. Tuwima w Bielsku- Białej
Aleksandra Szcząchor

Powiatowy konkurs z języka polskiego w Czechowicach Dziedzicach
III miejsce Zontek Żaneta

Powiatowy konkurs Wielcy Polacy
I miejsce drużyna w składzie: Klaudia Gunia, Patryk Jękal, Gabriela Kaliwoda, Żaneta Zontek

Finaliści konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej:
Kuś Sebastian
Omorczyk Marek

Laureat konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej:
Omorczyk Marek

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Kuś Sebastian
Omorczyk Marek

Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki
Kuś Sebastian

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Więcaszek Albert

Powiatowy konkurs z matematyki w Czechowicach Dziedzicach
III miejsce

Zakwalifikowanie do II etapu olimpiady z historii
Kuś Kacper

Powiatowy konkurs z WOS-u w Czechowicach Dziedzicach
I miejsce Szczyrbowski Dawid

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Stusek Izabela
Jękal Patryk
Stokłosa Marcin

Powiatowy konkurs z biologii w Czechowicach Dziedzicach
III miejsce Izabela Stusek

Laureat konkursu JONASZ
Kaliński Adam
Koziar Piotr

Finalista konkursu JONASZ
Koziar Joanna

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu JONASZ
Zontek Zaneta
Stusek Izabela
Kaliński Adam
Dobija Marcin
Szczyrbowski Dawid
Koziar Piotr
Koziar Joanna
Miklar Patrycja
Kajzer Aleksandra
Ćmok Roksana
Kuś Kacper

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Kuś Sebastian

Finalista konkursu przedmiotowego z geografii.
Malchar Michał

Piłka ręczna dziewcząt
I miejsce Mistrzostwach Gminy.

Piłka ręczna chłopców
II miejsce Mistrzostwach Gminy

Piłka nożna
I miejsce w Mistrzostwach Gminy

Tenis stołowy chłopcy
I miejsce w Mistrzostwach Gminy

Tenis stołowy dziewczyn:
II miejsce Mistrzostwach Gminy

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej
I miejsce drużyna w składzie:
Mateusz Szarzec
Wiola Bartosz
Beata Walas
Andrzej Zontek.
I miejsce indywidualnie:
Mateusz Szarzec

 



Rok szkolny 2010/2011

Gminny konkurs recytatorski „Jesienne pejzaże i …przemijanie”
II miejsce: Szcząchor Aleksandra
III miejsce: Gawlas Roksana, Zontek Żaneta
Wyróżnienia : Moskała Martyna, Dudek Paulina

Gminnym Konkursie Ortograficznym

I miejsce Czudek Gabriela
III miejsce Mola Ewa

Gminnym konkursie recytatorskim „ Wiosno ach to Ty…”
I miejsce: Szcząchor Aleksandra
II miejsce: Szczyrbowski Dawid
Wyróżnienia : Moskała Martyna, Dudek Paulina

Konkurs Polonistyczny w Czechowicach Dz.
V miejsce Wyrobek Sławomir

Laureat konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej
Sadowski Michał

Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki.
Sadowski Michał

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Borowski Wojciech
Kuś Sebastian
Wyrobek Sławomir

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wyróżnienia:
Czudek Gabriela
Gawlas Mikołaj
Wyrobek Sławomir
Sadowski Michał

Powiatowy Konkurs matematyczny w Czechowicach Dz.
IV miejsce Sadowski Michał

Laureat konkursu przedmiotowego
Sadowski Michał

Zakwalifikowanie do II etapu olimpiady z historii
Kuś Kacper

Powiatowy Konkurs historyczny w Czechowicach Dz.
III miejsce- Sadowski Michał
IV miejsce Kuś Kacper, Marekwica Adela

Powiatowy konkurs w Czechowicach Dz,
II miejsce – Szczyrbowski Dawid

I miejsce V Gminnym Konkursie Ekologicznym
Borowski Wojciech
Sadowski Michał
Zachurzok Artur

Konkurs Plastyczny „ Zdrowa Szkoła Pamięta o Sercu”
II miejsce-Miklar Patrycja
III miejsce- Madzia Radosław
Wyróżnienie-Radomińska Marta

Laureat konkursu przedmiotowego
Sadowski Michał

Polsko –Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO
Wyróżnienie i tytuł taon- Sadowski Michał

Powiatowy konkurs fizyczno-chemiczny w Czechowicach Dziedzicach
II miejsce Sadowski Michał

Piłka ręczna dziewcząt
I miejsce Mistrzostwach Gminy
I miejsce półfinał powiatu
I miejsce finał powiatu
II miejsce zawody rejonowe.

Piłka ręczna chłopców
III miejsce Mistrzostwach Gminy

Piłka nożna
III miejsce w Mistrzostwach Gminy

Siatkówka chłopcy:
II miejsce w Mistrzostwach Gminy

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Gminy
V miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy
I miejsce w Mistrzostwach Gminy
VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Międzyszkolny Turniej Koszykówki organizator UKS Rudzica
III miejsce

Koszykówka chłopców
II miejsce gmina

Koszykówka dziewcząt
I miejsce Mistrzostwach Gminy
I miejsce półfinał powiatu
II miejsce finał powiatu

Koszykówka dziewcząt
II miejsce Turniej koszykówki w ramach akcji „ Zima w mieście” organizator BBOSIR
II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych organizator Gimnazjum nr. 16.

II miejsce Srebrna Kurtyna w XXI Bielskich Spotkaniach Teatralnych TEATR z DOSTAWKĄ za spektakl „Inne kaczątko” z udziałem Aleksandry Szcząchor.

II miejsce drużynowo w gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Grelowski Grzegorz
Zontek Andrzej
Szarzec Mateusz
Gruszka Patryk

II miejsce indywidualnie gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Szarzec Mateusz

  



Rok szkolny 2009/2010


Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Grycz Karina
Pieszka Monika
Zachurzok Ewelina

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Kania Magdalena
Michniok Angelika
Kajzer Dominika

Wyróżnienie w Konkursie Gwarowym w Jasienicy
Wioletta Bartosz

Finał konkursu matematycznego o puchar dyrektora V LO w Bielsku Białej
Gawlas Michał
Polok Paweł

Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki.
Sadowski Michał

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR
Kuś Sebastian
Malchar Michał

Zakwalifikowanie do II etapu olimpiady z historii
Wałach Klaudia
Wardas Joanna

Zakwalifikowanie do II etapu olimpiady z biologii:
Haramus Joanna
Wackerman Justyna

III miejsce V Gminnym Konkursie Ekologicznym
Borowski Wojciech
Sadowski Michał
Haramus Joanna

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Grelowski Grzegorz

III miejsce w Powiatowym Konkursie w Czechowicach Dz.
Wojcieszyk Maciej

II etap konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez IVLO im.KEN w Bielsku-Białej
Dawid Patrycja

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zmartwychwstanie i Wielkanoc”
Czerwińska Gabriela

Finalista konkursu przedmiotowego
Gawlas Michał

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego
Jędrysik Adam
Polok Paweł

Wyróżnienie w polsko –ukraińskim konkursie „LWIĄTKO”
Gawlas Michał
Jędrysik Adam

7 miejsce w konkursie powiatowym w Czechowicach Dz.
Jędrysik Adam

Piłka ręczna dziewcząt
I miejsce Mistrzostwach Gminy
II miejsce Powiat

Piłka ręczna chłopcy
III miejsce gmina

Piłka nożna
II miejsce gmina

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Gminy

Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy
I miejsce w Mistrzostwach Gminy

Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy
V miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Koszykówka dziewcząt
I miejsce gmina
III miejsce powiat

Koszykówka chłopcy
II miejsce gmina

Siatkówka:
I miejsce gmina
IV miejsce powiat



  Rocznik 2008/2011

Osiągnięcia:

Laureaci konkursów przedmiotowych 2011

- z historii Michał Sadowski

- z matematyki Michał Sadowski

- z fizyki Michał Sadowski

Laureat konkursu matematycznego o Puchar dyrektora V LO w Bielsku-Białej

Michał Sadowski

Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu przedmiotowego

- z matematyki:

Wojciech Borowski

Sebastian Kuś

Sławomir Wyrobek

- z historii

Kacper Kuś

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Gabriela Czudek

Mikołaj Gawlas

Sławomir Wyrobek

Michał Sadowski

Powiatowe Konkursy  w Czechowicach-Dziedzicach

- z języka polskiego

V miejsce Sławomir Wyrobek

III miejsce Żaneta Zontek

- z matematyki

IV miejsce Michał Sadowski

- z historii

III miejsce Michał Sadowski

IV miejsce Kacper Kuś, Adela Marekwica

- z WOS-u

II miejsce Dawid Szczyrbowski

- z fizyki i chemii

II miejsce Michał Sadowski

Gminny konkurs recytatorski "Jesienne pejzaże i ...przemijanie"

II miejsce Aleksandra Szcząchor

III miejsce Roksana Gawlas, Żaneta Zontek

Wyróżnienia:Martyna Moskała, Paulina Dudek

Powiatowy konkurs "Wielcy Polacy" (życie i twórczość ks. Jana Twardowskiego)

I miejce Gimnazjum w Rudzicy w składzie:

Żaneta Zontek

Gabriela Kaliwoda

Klaudia Gunia

Patryk Jękal

Gminny konkurs recytatorski "Wiosna, ach to Ty..."

I miejsce Aleksandra Szcząchor

II miejsce Dawid Szczyrbowski

Gminny Konkurs Ortograficzny

I miejsce Gabriela Czudek

III miejsce Ewa Mola

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko

wyróżnienie i tytuł taon Michał Sadowski

Konkurs Plastyczny "Zdrowa Szkoła Pamięta o Sercu"

II miejsce Patrycja Miklar

III miejsce Radosław Madzia

wyróżnienie Marta Radomińska

XXI Bielskie Spotkania Teatralne

II miejsce Srebrna Kurtyna dla Teatru z Dostawką za spektakl "Inne kaczątko" z udziałem Aleksandry Szcząchor

Piłka ręczna dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

I miejsce półfinał powiatu

I miejsce finał powiatu

II miejsce zawody rejonowe

Piłka ręczna chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

Piłka nożna

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

Siatkówka chłopcy

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Międzyszkolny Turniej Koszykówki-organizator UKS Rudzica

III miejsce

Koszykówka chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

Koszykówka dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Jasienica

I miejsce półfinał powiatu

II miejsce finał powiatu

Koszykówka dziewcząt

II miejsce turniej koszykówki w ramach akcji "Zima w mieście" organizator BBOSiR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Rocznik 2007-2010

 Osiągnięcia:

 

 

 

Laureat konkursu przedmiotowego 2010

 

 

 

 

 

 

-     z matematyki Michał Sadowski

 

Finalista konkursu przedmiotowego 2010:

 

      - z fizyki Michał Gawlas

 

 

Wyróżnienie w polsko-ukraińskim konkursie matematycznym "Lwiątko", tytuł "Taon":

 

 

Michał Gawlas

 

 

Michał Sadowski

 

 

Wyróżnienie w konkursie matematycznym o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej

 

 

Michał Gawlas

 

 

Paweł Polok

 

 

Wyróżnienie w konkursie matematycznym LO w Czechowicach-Dziedzicach

 

 

Michał Gawlas

 

Wicemistrzostwo w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 2010


Rocznik 2006-2009

 Osiągnięcia:

 

 I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 2009

 

 III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszowej Dziewcząt 2009


Rocznik 2005-2008

Osiągnięcia:

Laureaci konkursów przedmiotowych 2008

·        z matematyki Marcin Borowski

·        z fizyki Marcin Borowski

Finaliści Konkursów przedmiotowych :

z historii:

·        Kamil Sekuła

z matematyki:

·        Daniel Ochodek

·        Dariusz Gawłowski

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 2007


 Rocznik 2004-2007

Osiągnięcia:

Laureat Konkursu przedmiotowego z geografii 2007:

·        Kamil Sekuła

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 2007

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszowej Dziewcząt 2007

I miejsce w Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2007


 Rocznik 2003-2006

Osiągnięcia:

Laureaci konkursów przedmiotowych 2006

·        z języka polskiego Beata Wyrobek

·        z biologii Gabriela Budny

I miejsce w Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2006

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt 2006

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszowej Dziewcząt 2006

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców 2006

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 2005


 Rocznik 2002-2005

Osiągnięcia:

Laureaci konkursów przedmiotowych 2005

·        z matematyki Piotr Francuz

·        z biologii Arkadiusz Jędrysik

I miejsce w Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2005

III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 2005


 Rocznik 2001-2004

Osiągnięcia:

I miejsce w Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2004

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej 2004


 Rocznik 2000-2003

Osiągnięcia:

I miejsce w Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2003


 Rocznik 1999-2002

Osiągnięcia:

I miejsce w Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2001, SAGA 2002

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.